Narazili jste na pochybnou nabídku dluhopisů, naletěli jste finančním šmejdům, nebo jste držiteli dluhopisů z podvodné emise? Máme pro Vás skvělou zprávu – už v tom nejste sami! Nechceme, abyste přišli o své úspory, a protože jsme si vědomi, že v jednotě je síla, vytvořili jsme pro Vás tento prostor, kde můžete sdílet své dosavadní zkušenosti.

Jaromír Zlámal

Volali nám několikrát domů s nabídkou výhodného investování a úroku 9%.Naštěstí s nimi pak už mluvila dcera, která studovala ekonomii a odmítla.Dovedu si ale představit, že někdo méně fundovaný může snadno naletět.

Hana Dobešová

Slibují vysoké úroky, ale někteří z nich jsou v insolvenci!!! Kdy už s touhle šedou ekonomikou někdo zatočí?!

Marie Pokorná

Teď ten projekt Ecosenior,to je také „dílo“.Mimochodem,EMTC pro jistotu ani neuveřejnila svou účetní závěrku za 2017.Dostali prospekt od ČNB,ale od té doby nelze informace o jejich hospodaření dohledat….Čím to asi bude??

David Frnke

Kouknete na dluhopisy krreal2021 na dluhopisy.cz ….jiné čísla v prospektu a jiné v realitě na justici ….podvod za 300mio,zaměstnanci stojí nic nevyrábí ….peníze utrácí přes Hong kong do nemovitosti a cele to řídí Rudolf Kalovsky přezdívaný sedmilhař ….

Pokud se s námi chcete podělit o svůj příběh, napište nám.

Další užitečné informace najdete například zde:

rizikovedluhopisy.cz

Odebírat Newsletter